Hakkımızda

Filiz Reklam 1976 yılında Ankara’da açıkhava reklamcılığına başlamıştır.

Firmamız yarım yüzyıla yakın zaman dilimi içerisinde kendini sürekli yenileyerek, yurtiçi ve yurtdışı bir çok projeye atmış olduğu imzalarla, sektörümüzün önde gelen firmalarından birisi olmuştur.

Kurulduğumuz  günden bu yana değişmeyen tek şey mesleğimize  olan sevgimiz,saygımız  ve ideallerimizdir.

Gelişmiş son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize ölçü-keşif,grafik tasarım,üretim,sevkiyat, montaj ve montaj sonrası hizmetlerini hızlı ve zamanında vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Çalışmakta olduğumuz uluslararası,ulusal ve yerel müşterilerimize ekonomik,kaliteli,hızlı ve sürekli hizmet sağlama çabasındayız.

Firmamızın bugünleri gelmesinde katkısı bulunan tüm müşterilerimize,dostlarımıza ve personelimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Misyonumuz

1976’dan beri kaliteli hizmet ve asgari maliyet anlayışıyla, sektöründe öncü firma  olma yolunda emin adımlarla yürümeyi , teknolojisi ve deneyimli personeliyle güvenilirliğini sürdürmeyi  ilke edinmiş bir marka olarak hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Yerel bazdaki öncülüğümüzü  yurt genelinde verdiğimiz hizmetlerle pekiştirerek ulusal bazda kaliteli hizmet veren, çevreye duyarlı, saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak.

Faaliyet Alanlarımız

*   Totem Reklam Panoları

*   Kurumsal Kimlik Çalışmaları

*   Tüm Tabela Çeşitleri

*   Çelik Konstrüksiyon

*   Ürün Teşhir Standları ( Ahşap ve Metal )

*   Anahtar Teslim Mağaza Kurulum

*   Cephe Kaplama İşlemleri ( Kompozit, Alüminyum, Granit )